Cyril Bouda
Z divadelního představení
Id: 218401
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2170x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 59