Čas na serveru 12:00:37

Cyril Bouda
Zřícenina u moře (Mlini, Chorvatsko)

Id: 540403

  •  / Zřícenina u moře (Mlini, Chorvatsko) / Cyril Bouda

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, značeno a popsáno na zadní straně, uvedeno v autorově soupisu díla na str. 34 pod č. 306 (Cyril Bouda, naps. Jan Loriš, vyd. Václav Petr Praha 1949)

zobrazeno: 589x

Vyvolávací cena:
15 000

34 000

2024,12-1,03,20,57,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu