Cyril Bouda
Zuzanka
Id: 2137
mědirytina s barevnou akvatintou, rozměr ve výřezu 26,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 58, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 4906x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 000 Kč