Cyril Chramosta
Jihočeský rybník
Id: 572
olej/pastel/karton, rozměr ve výřezu 28 x 78 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3488x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
15.10.2013, 21:25:00
15.10.2013 | 21:19 | 1 500 Kč |