Cyril Chramosta
Na kluzišti
Id: 851
kolorovaný akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 37 cm, signováno vpravo dole Chramosta, datováno 41, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3146x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč