Cyril Zatloukal
Rozsévač
Id: 377410
bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška plastiky cca 52 cm, výška celková včetně podstavce cca 57 cm, značeno na plintě, značka litce, podstavec v ploše poškozen
zobrazeno: 1392x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč