D. Sedláček
Ovocné zátiší
Id: 42824
olej/plátno, rozměr 91 x 107 cm, signováno vpravo dole D. Sedláček, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 2365x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 617 Kč