Dalibor Chatrný
Abstraktní koláž
Id: 268702
koláž/papír, rozměr viditelný 44 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto, konzultováno původním majitelem s PhDr. Mahulenou Nešlehovou
zobrazeno: 4233x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
9 300 Kč