Dana Puchnarová-Storm
Krajina
Id: 330604
olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole s datací, též na zadní straně, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto
zobrazeno: 1469x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč