Daniel M. Smetana
Pes líže Jobovy rány
Id: 397804
kombinovaná technika/sololit, rozměr 63 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 929x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč