Daniela Benešová
Nad řekou
Id: 529703
olej/plátno, rozměr 100 x 54 cm, značeno ve spodní části, olištováno, konzultováno a pravost potvrzena autorkou, vznik 1963
zobrazeno: 1932x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
13 500 Kč
2024,12-1,03,20,06,00
minimální příhoz 500 Kč