Čas na serveru 21:10:55

Dirck van der Lisse - okruh
Venuše a Amor v krajině

Id: 511501

Venuše a Amor v krajině

  •  / Venuše a Amor v krajině / Dirck van der Lisse - okruh

olej/plátno, rozměr 72 x 57 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 491x

Vyvolávací cena:
7 500

9 000