Dobroslav Foll
Konvolut dvou kusů
Id: 118206
litografie/papír, velikosti tisků 14 x 25,5 cm a 22,5 x 34 cm, signováno vpravo dole a vlevo dole, autorský tisk, lehce pomačkané rohy větší litografie, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2274x
Vyvolávací cena:
600 Kč
13 000 Kč
Příhozy: 62