Dobroslav Foll
Malá kabina
Id: 88202
olej/sololit, rozměr cca 75 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, autorsky rámováno, původní stav, popis na zadní straně
zobrazeno: 3964x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
55 000 Kč