Dobroslav Foll
Návrh vitráže
Id: 136601
olej/sololit, rozměr 65 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, autorsky olištováno, obraz v minulosti odborně čištěn
zobrazeno: 1831x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 57