Dobroslav Foll
ÚPF - sekce kosmonautiky
Id: 232101
kombinovaná technika/malba/koláž/sololit, rozměr viditelný 49 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 2561x
Vyvolávací cena:
2 900 Kč
6 500 Kč