Dominik Mareš
Obětní tanec
Id: 245406
malba/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 1731x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 500 Kč