Dominik Mareš
Tři páry
Id: 75704
malba/plátno, rozměr 44,5 x 45 cm, signováno vlevo dole a na zadní straně, lokálně protlačené plátno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2314x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč