Dora Hitz
Portrét
Id: 143129
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, uvolněné plátno, malba lokálně poškozena
zobrazeno: 1926x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč