Drahoslav Šolta
Dům ve stráni
Id: 139928
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorovo razítko
zobrazeno: 2137x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč