Drahoslav Šolta
Kubistické zátiší
Id: 377411
malba/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno vpravo dole, autorská razítka na zadní straně, olištováno
zobrazeno: 1438x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 501 Kč