Drahoslav Šolta
Kubistické zátiší
Id: 406402
akryl/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky
zobrazeno: 4168x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč