Drahoslav Šolta
Podolí
Id: 392202
olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorská razítka
zobrazeno: 1552x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč