Dušan Kadlec
Smutek
Id: 316305
olej/plátno, rozměr 76 x 50 cm, neznačeno, v rozích zvlněné plátno, novodobě rámováno
zobrazeno: 1297x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 505 Kč