Edmont Le Poittevin
Pasáček
Id: 80404
olej/plátno, rozměr 23,5 x 31,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, vlevo dole datace, v minulosti restaurováno, rentoilováno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2477x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč