Édouard Ducros
Z Francie
Id: 94204
olej/plátno, rozměr 32,5 x 46 cm, signováno a datováno 1901 vpravo dole, nerámováno
zobrazeno: 3704x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
54 500 Kč
Příhozy: 83