Eduard Boehm
Alpské jezero
Id: 366904
olej/plátno, rozměr 42,5 x 52,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
zobrazeno: 2272x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 000 Kč