Eduard Boehm
Pod rozkvetlým stromem
Id: 288602
olej/dřevo, rozměr 31 x 26 cm, značeno vlevo dole, deska prohnutá, v minulosti prasklá a opravená, mírně poškozený rám
zobrazeno: 3876x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 179 Kč