Eduard Leonhardi
Podvečer u chalupy (Spreewald)
Id: 525501
olej/dřevo, rozměr 33 x 44 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a signaturou (viz foto)
zobrazeno: 5836x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
48 000 Kč