Čas na serveru 16:28:49

Eduard Leonhardi
Podvečer u chalupy (Spreewald)

Id: 525501

  •  / Podvečer u chalupy (Spreewald) / Eduard Leonhardi

olej/dřevo, rozměr 33 x 44 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a signaturou (viz foto)

zobrazeno: 5800x

Vyvolávací cena:

48 000