Eduard Ovčáček
Abstraktní kompozice
Id: 20104
nesignováno, strukturální malba na textilu, rozměr 17 x 15 cm, autorsky značeno na zadní straně, datace 1963, původní stav
zobrazeno: 2641x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 100 Kč