Eduard Ovčáček
Green-Red Blues
Id: 456507
litografie/papír, rozměr 62 x 44 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 767x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč