Eduard Ovčáček
Křivá kola
Id: 20201
olej/plátno, rozměr 68 x 56 cm, signováno uprostřed nahoře, datováno 78, na zadní straně popis, rámováno, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 5235x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 000 Kč