Eduard Ovčáček
Křivé kolo
Id: 464709
litografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 21 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1016x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč