Eduard Stavinoha
Krajina s vycházejícím slunce
Id: 253701
tempera/papír, rozměr 37 x 50 cm, značeno monogramem s datací vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2219x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 156 Kč
Příhozy: 49