Eduard Veith
Idylle
Id: 219901
olej/plátno, rozměr 70 x 97 cm, značeno vpravo dole, rámováno, obraz v původním stavu viz foto, na zadní straně datace na štítku
zobrazeno: 2663x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
48 000 Kč