Egon Schiele
Objetí
Id: 167706
kamenotisk/papír, rozměr tisku 22,5 x 14,5 cm, autorsky signováno vpravo dole, značený papír, list v ploše zašpiněn vzhledem ke stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka
zobrazeno: 6351x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
70 001 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 98