Egon Schiele
Postava
Id: 175603
kamenotisk/papír, rozměr tisku 23 x 13 cm, autorsky signováno vpravo dole, značený papír, list v ploše zašpiněn vzhledem ke stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka
zobrazeno: 7762x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 84