Egon Tschirch
Důstojník
Id: 43706
tempera/papír, rozměr 67 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3054x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč