Elie Miller-Ranson
Květinové zátiší
Id: 120005
olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu
zobrazeno: 1613x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 100 Kč