Ellen Jilemnická
Za kliku
Id: 38703
pálená hlína, rozměr 66 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 88, originální plastika, původní stav
zobrazeno: 1826x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč