Emanuel Famíra
Zahrada před zimou
Id: 201201
olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním, znečištěném stavu, na zadní straně autorův štítek
zobrazeno: 1762x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 200 Kč