Emanuel Frinta
Milenci
Id: 114012
tuž/papír, velikost 55 x 34 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozen papír, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 2292x
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč