Emanuel Frinta
Portrét dívky
Id: 185052
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4738x
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 000 Kč