Emanuel Frinta
Studie dívky
Id: 434117
tužka/papír, rozměr ve výřezu 100 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3467x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč