Emanuel Frinta
Svlékání
Id: 952
kolorovaná kresba/papír, rozměr 19,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole E. Frinta, datováno 7. II. 27, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění
zobrazeno: 2964x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 100 Kč