Emanuel Hosperger
Jadran
Id: 97503
olej/karton, rozměr 15 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba
zobrazeno: 2264x
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 501 Kč