Emanuel Hosperger
Mořský příboj
Id: 448805
olej/karton, rozměr 44 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 763x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč