Emanuel Hosperger
Mořský příboj
Id: 91701
olej/plátno, rozměr 26 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz lokálně znečištěn, novodobě rámováno
zobrazeno: 1794x
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 500 Kč