Emanuel Hosperger
Tatry
Id: 43201
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3062x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 600 Kč