Emanuel Knížek
Dívky u stolu
Id: 184404
olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu
zobrazeno: 1625x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč